ESKİŞEHİR
7.7

1069

Pazar Bilgi Girilmemiş!

Paylaş:

Kahve Ateşi
YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kahve Ateşi..... Yolculuğumuza  "Kırk yıl hatırınız var" var sloganıyla başladık. 2011 yılında başlayan bu yolculuğumuza sizlerle Türkiye" nin dört bir yanına Kahve Ateşi olarak buluşalım istedik.

Kahve Ateşi olarak 2011 den bu yana çok kısa bir süre içerisinde değerli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek 5 yılda 11 şube sayısına ulaştık.Yolumuza Kahve Ateşi ailesi olarak kalitemizden ödün vermeden ilerlemekteyiz. Kahve Ateşi’ nin özel ürünü olan odun ateşinde kavrulmuş kahve çekirdeklerinden oluşan Türk Kahvesi, sizlere daha önce tatmadığınız kahve keyfini yaşatır. Odun ateşinde kavrulmuş kahve çekirdekleri usta baristaların ellerinden geçer, Türk Kahvesi eşsiz kokusu, aroması ve bol köpüğü ile sizlere özenle sunulur.

Her bir Kahve Ateşi şubesinde aynı lezzeti sunabilmemizin sırrı,dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsullerinden seçilen  çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanların büyük bir titizlikle öğütülüp kavrulmasındadır.Şüphesiz bu kaliteyi sürdürebilmek ve geliştirebilmek adına ve sizlere daha iyi sunabilmek için aralıksız çalışıyoruz.

Türk Kahvesi, Aromalı Türk kahve, Klasik Kahveler, Dünya Kahveleri ile hizmetinizdeyiz.

0 222 330 03 30
Yenibağlar Mh. Üniversite Cd. No:69 Tepebaşı - Eskişehir

Hiç yorum yok! İlk yorumu yapmak ister misiniz?
Yorum yaz