ESKİŞEHİR

İşlem Rehberi

Sık Sorulan Sorular, İşlem Rehberi

Şehrirehber nedir?

Şehrirehber, rehberlik hizmeti yanı sıra sisteminde yer alan iş yerlerinin site üzerinde, kullanıcılara ücretsiz fırsatlar sunduğu bir portaldır.

Üyelik ücretli mi?

Tabi ki hayır. Ücretsizdir. Her zaman ücretsiz kalacaktır.

Üye olmadan hizmet alabilir miyim?

Fırsatlar hariç tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fırsatlar için neden  üyelik gerekli?

Fırsatına sahip olduğunuz ürün veya hizmetin size ait olduğunu iş yerine bildirmek için gereklidir.

Fırsatlardan faydalanmak için nasıl üye olurum?

Ana Sayfa ücretsiz üye ol bağlantısına tıklayarak, karşınıza çıkan yeni sayfada  Üye Ol ya da facebook ile Üye Ol bağlantılarından herhangi biri altındaki formu doldurarak üye olabilirsiniz. 

Fırsata nasıl sahip olurum.

Ana sayfa veya kategorilerdeki fırsat kutucuklarına tıklaman yeterli

Fırsata tıklamama rağmen neden faydalanamadım?

İş yerleri her seferinde maksimum 10 adet fırsat tanımlayabiliyor. Yayına alınmadan önce fırsatı bekleyen kullanıcılar olabilir. En hızlı olan kazanır. :)

Fırsatına sahip olduğum işyerine hangi bilgilerim veriliyor?

Sadece kullanıcı adınızı paylaşıyoruz.

Fırsatı aldım nasıl kullanacağım?

Fırsat yerinde sunuluyorsa (cafe, restoran) size sadece iş yerine giderek faydalanmanıza kalıyor. Eğer fırsat yerinde değilse (çilingir, nakliyat) iş yeri sayfasındaki iletişim numaralarını kullanarak, kendilerine lütfen bilgi geçiniz. İş yeri görevlisine bizdeki isminizi belirtmeyi unutmayın. Fırsata dair destek için bize ulaşın.

Neler yapıyoruz.

Şehre dair genel bilgiler, iş yerleri ve ilgi noktalarını en doğru ve eksiksiz şekilde eklemek için çalışıyoruz. Analiz ekibimiz talebi yayına almadan önce, ilgili yerin bilgilerini kontrol ettikten sonra yayına alıyor. Sistemde var olup daha sonra kapanan, isim veya adres değiştiren yerlerin güncellenmesi temel sorumluluklarımızdandır. Saha ekibimize ek olarak iş yerlerinden gelen fırsat tanımlama talepleri yine analiz edildikten sonra yayına alınıyor.

Puanlama,

Fırsatını kullandığınız iş yerlerini dilerseniz  en az 1  en çok 10 puan  vererek memnuniyetinizi belirtebilirsiniz. Sisteme yeni katılan iş yerlerinin puanları 10 fırsat değerlenmesi sonrası sayfalarına yansır.

İş yeri yorumlar

Küfür, argo, uygunsuz ifadeler içeren yorumlar yayına alınmaz. Yorum kullanıcı bilgileri gizlenerek iş yeri yorumlar bölümünde yayınlanır.